Öppettider i sommar

Friskolornas riksförbunds kansli kommer att ha begränsad tillgänglighet under semestern. Vi ber om överseende med det. Här ser du våra öppettider i sommar.

strandstolar200.pngKansliet är helt stängt vecka 29 och 30. För råd och stöd för medlemmar hänvisar vi under den här perioden till medlemssidorna på friskola.se. Där finns mallar för överklaganden och skriftlig vägledning. Se till att du har dina inloggningsuppgifter till hands.

Tillgängligheten kommer att vara begränsad också under vecka 31 och 32, men vid brådskande medlemsärenden nås vi under den perioden på telefon, 08-762 77 58. Lämna ett meddelande om ditt ärende så ringer vi upp så snart vi kan.

Pressjour

Journalister hänvisas hela sommaren som vanligt till pressnumret 08-762 78 04.

Vi önskar alla en riktigt skön sommar!

 

Beställ dina inloggningsuppgifter här