Slöjdfokus

Friskolornas riksförbund och Slöjdfokus har slutit ett samarbetsavtal som innebär att medlemmar i Friskolornas riksförbund får rabatt på Slöjdfokus produkter. Slöjdfokus är en av de ledande leverantörerna i Skandinavien på slöjdmaterial och utrustning till skolor.

Produkterna finns www.slojdfokus.se

Rabattavtalet innebär att medlemmar får 8% på förbrukningsartiklar och upp till 15% på maskiner och fasta inventarier.(När Ni planerar inköp av maskiner eller annan fast inventarie skall ni alltid begära offert för bästa pris och rabatt)

Hur beställer jag?

Bara uppge FRISKOL  när Ni beställer vilket Ni kan göra via telefon, e-post eller hemsidan.

Telefon: 08-12 144 144

E-post: order@slojdfokus.se

Webbbutik:  www.slojdfokus.se

Planerar Ni en större förändring eller nya slöjdsalar kontakt då Slöjdfokus för personlig hjälp och konsultation.

Kontakt

Slöjdfokus kundservice, 08-12 144 144

Läs mer i broschyren Erbjudande Slöjdfokus